شماره تماس اضطراری

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۲

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۳

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۴

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۵

شماره فکس

+۹۸-۲۱-۸۹۷۷۹۹۹۰

ساعات پاسخگویی، ۹ الی ۲۱

شماره تماس اضطراری

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۲

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۳

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۴

+۹۸-۹۱۰۷۸۹۳۱۰۵

شماره فکس

+۹۸-۲۱-۸۹۷۷۹۹۹۰

ساعت پاسخگویی

همه روزه : ۹ الی ۲۱

جمعه , تعطیلات رسمی : ۹ الی۱۷

درگاه تجارت

هم اکنون تنها در کشور عزیز ما ایران قریب به 8/500/000 وب سایت و وبلاگ وجود دارد. در چنین شرایطی دامنه های عمومی نظیر COM ، NET ، ORG و یا دامنه های کشوری نظیر IR قادر به ارائه خدمات شایسته نبوده و سازمان جهانی ICANN (آیکان) به عنوان مرجع جهانی صدور مجوزهای ثبت دامنه پس از سالها انتظار مجوز ثبت حدود 1000 پسوند جدید را صادر نمود.
یکی از مهمترین پسوندهای آزاد شده TRADE (تجارت) می باشد. مؤسسه نجم آسیا با ثبت دامنه های انحصاری نظیر PORTAL.TRADE عملاً امکان رقابت در این عرصه حتی در سطح بین المللی را از رقبا سلب نموده است. به طور مثال در عرصه وب تنها یک دامنه در سطح جهانی با نام درگاه تجارت قابل ثبت است که خوشبختانه این مؤسسه چنین امتیازی را صرفاً برای یک مؤسسه ایرانی فعال در حوزه فن آوری اینترنت ایجاد نموده است. این مؤسسه بعلت مالکیت خصوصی و فقدان حمایت دولتی عملاً تنها منبع درآمد آن سود حاصله از فعالیت در عرصه اقتصادی است. همانطور که قطعاً تصدیق می فرمایید بهترین سرمایه هر شرکت و نهاد اقتصادی مشتریان وفادار آن است که با خرید خدمات و محصولات امکان ادامه فعالیت و رشد همان نهاد اقتصادی را فراهم می آوردند.

پرتال تجارت به علت دامنه انحصاری آن عملاً بستری خواهد بود که کسب و کار فعالان اقتصادی ایران را به تمام مردم جهان معرفی نماید. راه اندازی یک وب سایت اختصاصی برای هر فرد حقیقی و یا حقوقی به سادگی و با پرداخت هزینه امکان پذیر است لیکن برای اینکه همان وب سایت توسط کاربران مشاهده شود نیاز به هزینه تبلیغاتی گزاف و پشتیبانی تیم فنی و تأمین محتوای تخصصی خواهد بود در حالیکه هر کسب و کار کوچک و بزرگ با پرداخت هزینه سالیانه اندکی قادر خواهد بود با ساخت یک صفحه اختصاصی در این پرتال و سئو تخصصی هر صفحه که دارای کلمات کلیدی و متاتگ های منحصر به فرد خواهد بود به سرعت در فضای وب مورد بازدید کاربران فضای مجازی قرار گیرد. هر صفحه همزمان با آدرس اختصاصی و منحصر به فرد نظیر WWW.PORTAL.TRADE/IRANCIP دارای یک آدرس پست الکترونیک اختصاصی نظیر IRANCIP@PORTAL.TRADE خواهد بود.

مؤسسه نجم آسیا مفتخر خواهد بود مورد اعتماد شما قرار گرفته و خدمات خود را به شما عرضه نماید. این مؤسسه متعهد می شود کلیه صفحات ساخته شده در پورتال تجارت را بدون نیاز به پرداخت هزینه دیگری در درگاه تجارت نیز ارائه نماید.